Návštěva parlamentu 1.6.2017

Příběhy ❤️

Návštěva parlamentu 1.6.2017

Ahojky, tak jsem úplně poprvé navštívil parlament. Ráno jsme vstali a vyrazili směr Praha-naše hlavní město. Brali jsme sebou ještě kámošku Aju, které tam domluvil prezentaci Milan, který má tyto akce pod palcem  a na 10h jsme byli tam.

Moje asistentka Káča, tam jezdí docela pravidelně a tak mě tentokrát vzala sebou, protože jsme se shodli na tom, že bych se tam podívat měl, abych viděl a věděl, jak to tam chodí. Bylo to pouze pro zvané, takže mě tam protáhla natajno, ale doklady jsem samozřejmě ukazoval.  Řešilo se opět povinné čipování pesanů-jsem čipovaný a mám očkovací průkaz, také jednotný registr, aby když se vám zatoulá pejsek, tak abyste nemuseli volat na všechny strany, ale volali na jedno číslo, ale hlavně, aby se už nějakým způsobem konečně zlikvidovaly množírny a všichni kdo parazitují na pesanech a nejen jich. Po prezentacích jsme diskutovali s přednášejícími a s těmi, co mohou nějakým způsobem ovlivnit zákony v naší zemi a snaží se touto problematikou zabývat-méně,či více.

Ve stejnou dobu probíhala na Malostranském náměstí akce – Měsíc v kleci - na podporu zrušení kožešinových farem, kterou jsme také podpořili podpisem petice. I když je to také letitý boj a když se to u nás zakáže,tak hned vedle v Polsku na tom zase někdo vydělá a utrpení zvířat to o moc nevyřeší, ale i tam snad dostanou rozum.Doufám, že naše návštěva k něčemu byla.

Váš Dr.DO