Špíček-Špek

Živá zvířátka

přispějte na pejsky:0.00
Mám zájem

Jmenuji se Špíček, jaký je to ale pardox, když ani trošku špíčku na sobě nemám. Žebra mi lezou, drápky mi přerostly…. Narodil jsem se mamince bíglici a tatínkovi vlčákovi, s nimi jsem také tři roky žil v zimě i v létě v jedné polorozpadlé stodole. Ti lidé co nám občas dali něco žrát, nás neměli rádi, u pana doktora jsme nikdy nebyli a ani venku na trávu jsme nemohli. Maminka rodila další a další štěňátka a ta někam mizela… až jednou došel hodný strýc a teta, dali nám něco moc dobrého, prý to byl piškot a řekli: Špíčku bude líp!! Teta plakala, prý má doma 5 kočiček a nemůže si mě sama vzít... tak jsem ji celou olízal, aby nebyla smutná! Zvládl jsem prý i skvěle cestu hodinu a půl autem a teďka čekám u jiné tety, ta má ale pejsky a ty já zatím moc nemusím, protože jsem nikdy nebyl jinde než s maminkou a taťkem. Myslíte, že mi někdo nabídne pravý domov?? Jsem hravý jako štěně, naučím se co budete chtít a budu věrný..

Špíček je strašně milý pesan,který visí na člověku, jen proto že ho pohladil. Je pro něj vše nové a vše vidí poprvé, což je potřeba chápat a počítat s tím. Je to nepopsaný list, jedinné, co je na tomto listu napsáno, že když se něco drží v ruce, tak se rychle schovat a když je něco v misce, tak to rychle sníst.

Zaslouží si konečně svoje DOma, ať v bytě, nebo domečku se zahrádkou, zaslouží si svého člověka, který ho bude mít rád....

Děkuji vám za něho

Dr.DO

Špek je naočkovaný a očipovaný a dělá pokroky, už má kamarádku a dokonce skáče přes překážky...