Demonstrace 8.9.2018 za práva zvířat Brno

Příběhy ❤️

Demonstrace za práva zvířat 8.9.2018 organizovala aktivistická skupina z Brna (KPZ) usilující svou činností o osvobození hospodářských zvířat, která žijí mnohdy ve velmi krutých podmínkách. Jde především o zodpovědný přístup ke zvířatům, zajištění  životního prostoru a pohodu zvířat. I hospodářské zvíře je především živý tvor, který vnímá, cítí a že jsme se rozhodli ho jíst, neznamená, že si zaslouží  celý svůj ne moc dlouhý život trpět, být týráno, někdy i mučeno od podivných existencí, nebo za podpory státu, protože pokud nepadají  tresty a není to jen u hospodářských zvířat, tak se na tomto podílí i stát. Zbytečné převozy zvířat přes celou Evropu, bití zvířat než jdou na porážku, mučení, žití v nevyhovujících podmínkách, jen proto, že jdou stejně na smrt-kde jsme jako lidé? Směšné pokuty za prokázané týrání, směšné udílení  podmínek s odkladem majitelům množíren i tyranům a vrahům zvířat. Jé smutné, že tam kde bychom měli být na výši, tak jsme bůh ví v jakém století (stejně tak i s plasty a odpadky), ale pokud se k tomuto nepostaví stát a nezakročí, tak se neposuneme.

Co říct? Každá jen sebemenší akce, která poukáže na to, že zvířata opravdu trpí, ať už ve velkochovech nebo v množírnách nebo i třeba u sousedů, tak má smysl. Velký smysl.

Je potřeba upozornit na to, že hodně věcí je v dnešní době v 21.století, čím dál více přes čáru.

Cílem je veřejnosti a některým demonstrujícím ukázat, že netrpí pouze domácí mazlíčci, ale že se to týká také zvířat hospodářských. Probíhala komunikace s veřejností, ochutnávka veganského jídla,  byly k dispozici informační materiály, vztyčným bodem bylo  poukázat na skutečnost, že se na těchto zrůdnostech, které se dějí za zdmi velkochovů, nemusí člověk jako takový vůbec podílet, že to jde i jinak. V rámci Demonstrace - Sjednoťme Se Za Práva Zvířat - Brno ! byl na akci stánek s veganskými ochutnávkami.

Byli jsme, viděli jsme-má to smysl…

 

Dr.DO děkuje…❤️❤️❤️

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé. 

                                           i plyšový pejsek může pomoci živému….

                                       číslo transparentního účtu: 223762870/0600