_Dexter

Plyšáci k adopci

Australský honácký pes zdědil všechny dobré povahové vlastnosti svých předchůdců. Je to inteligentní, všestranně talentovaný a neúnavně pracovitý pes. Je samostatný, skromný, vytrvalý, houževnatý a zároveň lehce ovladatelný. Zvláštností je, že téměř neštěká. Je výborný i k dětem, pouze se musí krotit jeho dingovský temperament. Je to také výborný hlídač. Tak kdo mu nabídne domov?

1.10.2018 jsme si s Káčou jeli vyzvednout do Brna mega balík, který nám přistál rovnou z Anglie. Byla to obrovská bedna, kterou Káča sotva uzvedla a když jsme ji doma rozdělali, tak byla plná nádherných plyšáků. Mezi nimi bylo 23 pejsků a 3 kočičky. Káča měla radost jako o vánocích. Vždycky se raduje z každého plyšáka a teď jich byl opravdu kopec. Plyšáky nám poslala kámoška Lenka H., která žije v Londýně, kde se stará o pejsky živé a také tady u nás je zakladatelkou Nadačního fondu Studánka nadēje, která pomáhá pejskům. Děkujeme Leni.

 

Adopční poplatek  200,- má domov,adoptovala Gábina, byl adoptován proto, aby pomáhal živým pejskům s jejich strachy z neznámého.    https://www.facebook.com/psipark.cz/

I tady může plyšový pomáhat živým, děkujeme....

Dr.DO děkuje…❤️❤️

 

 

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé. 

 

                                           i plyšový pejsek může pomoci živému….

 

         číslo transparentního účtu: 223762870/0600