Rafael o.p.s 16.12.2017 Adam

Příběhy ❤️

Ahoj všichni. Tak za námi 15.12.2017 přijela na návštěvu teta Jana z Psího domova u Lišky❤️❤️ , a aby nepřijela s prázdnou, tak nám dovezla starého vyhublého, ale milého pesana, který se několik dnů potloukal po buchlovákách( Buchlovských lesích) a spát chodil na zastávku k silnici - co kdyby se pro něho ten, kdo ho tam vysadil vrátil….lidi jsou divní.

Janča s Káčou pokecaly, pesan dostal pelíšek a baštu, smečka ho vzala v pohodě a teta odjela, od té chvíle měla Káča ocásek, kam se hnula, ale tak to tu chodí u každého, než se rozkouká. Noc byla úplně v pohodě – dědula vše zvládnul na jedničku. Ráno velké chystání a příprava na cestu, je lepší jít Káče z cesty, protože než všechny převenčí a vše nachystá, tak je to popravdě docela šrumec.

Hurá vyrážíme na výlet za tetou Ivou do Rafael ops. Naposledy jsme tam byli v létě, když se fotil kalendář, takže se moc těšíme. Cesta byla v klidu, silnice prázdné, tak se dobře jelo, cestou jsme zastavovali jen na vycházku s dědouškem, byl chudáček trošku nervozní, těžko říct jestli se bál, že ho někam vezeme a nenecháme ho zase samotného. U Ivči jsme byli asi za dvě a půl hodinky, seznámili ji s dědouškem, ta ho hned ubytovala ve vyhřívané boudě, pozdravili jsme se s pesanama, někteří si nás snad i pamatovali z léta-Shadow a předali dárečky a šli si s Ivou dát kafé a pokecat o pesanech. Asi za hodinku dojela další návštěva holky z Team Love Club Zlivy. Holky přijely se svojí paní učitelkou a s Lenkou Love, která dala dědouškovi jméno. Je to Adámek. Holky pesanům vlastnoručně napekly obrovskou krabici cukroví, kteří je hned v zápětí obklopili a nechali se krmit z ruky  a ,,cukroví ,,bylo fuč, takže asi bez večeře všichni. Holky vzali pesany na venčení a my si povídali o pejscích, jak také jinak a o tom, že je smutné jak se lidi chovají ke starým pejskům.

Já se s Káčou kolem 17h rozloučil s Ivou a ostatními a vyrazili jsme domů.

Po pár dnech jsme se dozvěděli super zprávu a měli z ní velkou radost- cituji Ivu:

Víte, jak vypadá láska na první pohled?
Zkrátka asi takhle. Přijely za mnou na návštěvu moje milé kamarádky paní
Alena Bláhová a Radka Kubínová. Přivezly spoustu dárků pro pejsky i pro mě. Mockrát jim děkuji.
A pak se to stalo. Můj nový dědoušek Adámek si sedl k Alence, a nehnul se od ní. I Alence se moc líbil, tak slovo dalo slovo, a Adámka si odvezla domů. Už má doma 4 útuláčky, pátý se k nim prý v pohodě vejde.  Adámek se dal velice rychle dohromady, ještě je pořád velice hubený, ale to Alenka zvládne ( denně všem vyvařuje  ).
Zdravotně je v pořádku, až na ty přední nožky, ale i s tím si Alenka poradí. A tak nebyl důvod ho nepustit do adopce. Prostě láska na první pohled:-)
I Vám přeji takovou lásku

Iva

 Je super, že dědoušek našel domov a že co děláme, má smysl.❤️❤️

Váš Dr.DO