Charitativní koncert pro psí útulek Blansko 1.12.2017

Příběhy ❤️

Tak jsme s Káčou dostali pozvánku na Charitativní koncert pro psí útulek Blansko, od kamarádky Jarky velitelky útulku, kterou jsme s potěšením přijali, protože jakákoliv akce na podporu pesanů v útulcích je prostě super.

Koncert se konal  1.12. v 18 hodin v místním kině, dorazili jsme jen tak tak, protože poslední dobou nestíháme nic kvůli kolotoči okolo kalendářů pro pesany.  Byla tam spousta milých lidí a bylo vše skvěle nachystané, zrovna začal mluvit pan starosta o tom proč a jak ohledně útulku . Za tu malou chviličku než koncert začal, se vybrala na vstupném a příspěvcích neuvěřitelná částka pro útulek a hned další sbírku vyhlásila nemocnice Blansko, která se také zapojila do dalšího projektu, jehož cílem je pomoci blanenskému útulku pro psy. Sbírku pořádá Psí šance z.s. ve spolupráci s Nemocnicí Blansko a Služby Blansko s.r.o. (provozovatel útulku). Lidé mohou do nemocnice nosit granule, konzervy, hračky a deky pro psy. Myslíme si, že tak by to mohlo fungovat všude, a že i když je tento útulek městský, tak ne všude se město tímto způsobem angažuje a dokáže strhnout dospěláky i děti k této podpoře, protože zase jen člověk může za to, proč pesani v útulcích jsou, a že tam nepřijdou vždy v pořádku a v dobré kondici. Je to fajn a měli jsme s Káčou moc dobrý pocit z toho, že je tolik lidí, kteří se sešli za účelem podpořit útulek a hlavně paní Jurovou, která útulek vede. Co je víc, než když někdo ocení vaši práci a váží si jí? Paní Jurovou známe osobně a dobře víme, že je to člověk na svém místě.

Odjížděli jsme s moc dobrým pocitem a taky hlavně ten koncert byl super – pořádal ho Jiří Boreš s tanečním orchestrem ZŠU Blansko a žákovský sbor KAPKY. Zazpívali  všem příznivcům čtyřnohých přátel člověka za to, že pomáhají-  spoustu známých písniček, čímž vykouzlili úsměvy na tváři úplně všem. Byl to moc hezký a příjemný večer. S paní Jurovou jsme si poseděli chviličku po koncertě a povykládali si příjemné dojmy z koncertu.

Váš Dr.DO
❤️

 

Dr.DO děkuje…❤️❤️

 

 

Adopcí plyšáka přispíváte na pejsky živé. 

 

                                           i plyšový pejsek může pomoci živému….

 

         číslo transparentního účtu: 223762870/0600