Tábor - Peksův mlýn 1.7.2017

Příběhy ❤️

Tábor- Peksův mlýn

Na začátku letních prázdnin 1.7.2017 jsem se vydal se svoji DOčasnou paničkou Martinou na suprový výlet – na letní dětský tábor Peksův Mlýn. Byl jsem na táboře poprvé a také poprvé jsem byl sám bez Káči, takže jsem trošku po cestě smutnil a trošku se i bál, jaké to bude. Jel tam se mnou taky čtyřnohý kámoš Ríša, takže jsem se po cestě měl s kým bavit. Hlavně jsem věděl, že musím hlídat kufr, co mě Káča nabalila sebou. Jak jsme dorazili do tábora začalo seznamování a všichni byli prostě fajn a pohodový. Na táboře nás bylo celkem 120 a za chvíli jsem si našel spoustu kamarádů, nejen těch lidských, byla tu i spousta pejsků, koček a jeden bílý koník.

Nevěděl jsem, že tábor je neuvěřitelná a nekončící sranda. Nejvíc se mi na tom líbilo to, že jsme byli celých 15 dní ve volné přírodě a já se mohl volně pohybovat, koupat se v řece i v bazénu, běhat na hřišti s dětmi a hrát s nimi v lese spoustu zajímavých her a bojovek. Taky jsme často chodili na různé výlety a tůry po okolí – třeba na Vranovskou přehradu, kde jsem se válel na pláži s holkama, nebo na hrad Bítov, což se zase líbilo moc klukům, všude jsem se dozvěděl něco nového. Přijel za námi dokonce pán s dravými ptáky, měli jsme tady tým dobrovolných hasičů, kteří nám ukazovali, jaké mají vybavení v autě a vyprávěli o tom, kde co hasili a jaká zvířátka kdy zachránili. Každý večer jsem usínal s trochu bolavými tlapkami ve svém krásném měkoučkém pelíšku na chatce číslo 1.

Snad mě teta Martina vezme i příští rok a zase se shledám s těmi fajn lidmi, kteří to tu vše pořádají pro ty úžasné děti, protože popravdě, tolik legrace jsem dlouho nikde nezažil a škoda,že Káča nemá tolik volna kvůli zvířátkům, aby tu mohla být také.

Váš Dr.DO